Skautské středisko Krupka-Unčín

Naše středisko je organizační jednotkou Junáka - svazu skautů a skautek ČR. Působíme ve městě Krupka, nedaleko Teplic. V současné době máme cca 30 členů všech věkových skupin, od nejmladších vlčat a světlušek, až po zasloužilé oldskauty.

Každý týden se konají pravidelné schůzky a alespoň 1x do měsíce nechybí nějaká další akce, ať je to výprava, odpoledne na klubovně nebo akce se skauty z jiných středisek či okresů. V programu nechybí hry, soutěže a zajímavé aktivity, při kterých si děti rozvíjí své schopnosti. Program je všestranný a přizpůsobený věku našich členů. Vyvrcholením celoročního programu je letní tábor.

kontakty:

vedoucí střediska - Lukáš Kraus (Šnek) - jun.krupkauncin@seznam.cz, tel.: 724 224 742

oddíl mladších členů - Miroslava Scholzová (Myška) - miroslavascholzova@seznam.cz

roverský kmen (15+) - Marek Kraus (Hrošík) - marekkraus@seznam.cz

Klubovna

zahrada u ZŠ Masarykova (vchod do zahrady z Havlíčkovy ulice)